Dobre nowości w stolicy małopolski

Pośród wielu miast w Polsce, miasto Kraków wybija się nie jedynie w obszarze sztuki i akademickim, ale też na licznych innych polach. Zaczyna być miastem otwartym do życia. Zmiany, które stały się udziałem miasta w niedawnych latach dają poczucie, że miasto naprawdę pnie się do przodu.

Dobre nowości w mieście.
Co pozytywnego stworzono w przeciągu niedawnego okresu? Wielość zmian i inwestycji jest spora. Bardzo pomogły w tej materii środki Unii Europejskiej, z których Kraków niemało korzysta. Szybkie akcje w obszarze zdobywania dofinansowania sprawiły, że małopolska rozwinęła się o nowe drogi, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej, oraz nowe miejsca dla ludności.

Liczne inwestycje nie są widoczne dla typowego Krakusa. Nie oznacza to jednak, że nie funkcjonują. Zazwyczaj ignorujemy informacje, które nie są bezpośrednio z nami związane. Przeciętnemu mieszkańcowi miasta zdaje się, że w regionie niewiele się robi. Natomiast miasto rozwija się w każdym obszarze. Usprawnienia w obszarze zarządzania odpadami, budowie oraz modernizacji siatki wodociągowej, stawianie ekranów akustycznych to tylko niektóre zmiany, jakie umożliwiają krakusom pełniej oraz wygodniej funkcjonować. Miasto rozwija się też w zakresie możliwości kulturalnych. Potencjał miasta rośnie za pomocą takich inwestycji jak: centrum konferencyjne ICE czy stadion Cracovia. takie inwestycje inspirują przyjezdnych do odwiedzin.
Podejmowane za pomocą zarządu miasta plany nie obejmują jedynie ścisłego środka miasta, ale również są połączone z całym województwem . Dlatego lepiej nie użalać się lecz dostrzec zmiany w jakie obrodził Kraków. Jacek Majchrowski opinie . Kolejne miesiące – jeśli uda się utrzymania szybkości innowacji – umożliwią Krakowowi zostać prawdziwą metropolia.