Wakacje z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu czy też pokrewnych okolicznościach – dużo ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To też całe bez liku imponującego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności towarzysze są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak niekiedy defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.